Contact

Contacten Bestuur

Inge Schoonderwoerd, voorzitter, Algemene Tentoonstellingen, European Quilt Association (EQA), Quilten Speciaal
M: 06 19 855 435,
E: inge.schoonderwoerd@quiltersgilde.nl

Jannie de Breuk , Secretaris
M: 06 41 663 472
E: jannie.debreuk@quiltersgilde.nl
Postadres: Colijnweg 8
8251 PK Dronten

Lies Havinga, Penningmeester
M : 06 19 987 584
E: lies.havinga@quiltersgilde.nl

Rose-Anne de Haan, Public Relations / Advertentie -acquisitie
M: 06 19 429 536
E: roseanne.dehaan@quiltersgilde.nl

Gerda Hoogland, Coördinator regio’s, Advertenties Quiltnieuws
M: 06 19 844 098
E: gerda.hoogland@quiltersgilde.nl

Liesbeth Wessels, Webmaster, Midweek- en Weekend
M: 06 49 600 266
E: liesbeth.wessels@quiltersgilde.nl

Marina Brito de Campos, Coördinator Bibliotheek / Tentoonstelling voor Miniatuurquilts
M: 06 51 965 219
E: marina.britodecampos@quiltersgilde.nl

Inge van Koningsveld, Hoofdredacteur Quiltnieuws
M: 06 420 54 556
E:inge.vankoningsveld@quiltersgilde.nl

Contacten Quiltnieuws

Inge van Koningsveld, Hoofdredacteur Quiltnieuws
M: 06 420 54 556
E : inge.van.koningsveld@quiltersgilde.nl

Leny de Jong, fotograaf, lid kernredactie
T: 078 691 74 27
E: leny.dejong@quiltersgilde.nl

Margriet Modderkolk, lid kernredactie
T: 031 7350543
E: margriet.modderkolk@quiltersgilde.nl

Marlies van Huijgevoort, secretaris, lid kernredactie
T: 075 6123063/ 06 49638164
E:  marlies.vanhuijgevoort@quiltersgilde.nl

Margriet van de Kracht, tentoonstellingsagenda Quiltnieuws
E : tentoonstellingsagenda@quiltersgilde.nl

Redactiemedewerkers: Gerda de Jong, Gemma Versluys

Postadres Redactie Quiltnieuws
Pater Pirestraat 5
1111 KP Diemen

Overige adressen

Bezoekadres Quiltersgilde
Gildenstraat 3
3861 RG Nijkerk

Bibliotheek Quiltersgilde
E: bibliotheek@quiltersgilde.nl
Postadres Dyonne van de Watering
Postbus 161, 2650 AD Berkel en Rodenrijs

Ledenadministratie Quiltersgilde
Rosanderwaard 65
2904 SL Capelle aan den IJssel
E : ledenadministratie@quiltersgilde.nl
M 06 472 07 182


Vraag of meer info?

Contactformulier algemeen (rubriek contact)

  • Dit formulier gaat naar de secretaris van het bestuur: Jannie de Breuk


Vraag of melding over de website ?

Contact webmaster

Pin It on Pinterest

Shares
X