Contact

Contacten Bestuur

Inge Schoonderwoerd, voorzitter, Algemene Tentoonstelling, European Quilt Association (EQA), Midweek- en Weekend
M: 06 19 855 435,
E: inge.schoonderwoerd@quiltersgilde.nl

Gerrie Schoonebeek, Secretaris
M: 06 41 663 472
E: gerrie.schoonebeek@quiltersgilde.nl

Henriëtte Balten, Penningmeester, Privacy
M : 06 19 987 584
E: henriette.balten@quiltersgilde.nl

Rose-Anne de Haan, Public Relations / Advertentie -acquisitie
M: 06 19 429 536
E: roseanne.dehaan@quiltersgilde.nl

Marjolein van der Eijk, Coördinator regio’s, Artquilten
M: 06 19 844 098
E: marjolein.vandereijk@quiltersgilde.nl

Sylvia Jansen, Webmaster
M: 06 49 600 266
E: sylvia.jansen@quiltersgilde.nl

Marina Brito de Campos, Coördinator Bibliotheek / Tentoonstelling voor Miniatuurquilts/ Modern Quilten
M: 06 51 965 219
E: marina.britodecampos@quiltersgilde.nl

Inge van Koningsveld, Hoofdredacteur Quiltnieuws
M: 06-19806864
E: inge.vankoningsveld@quiltersgilde.nl

Postadres Quiltersgilde
A.v.d. Horstlaan 156
3752 VR Bunschoten

Contacten Quiltnieuws

Heb je suggesties, ideeën of vragen ten aanzien van ons verenigingsblad Quiltnieuws? We horen ze graag van je! Je kunt ze hier aan ons doorgeven.

Inge van Koningsveld, Hoofdredacteur Quiltnieuws
M: 06-19806864
E : inge.van.koningsveld@quiltersgilde.nl

Marlies van Huijgevoort, secretaris,
T: 075 6123063/ 06 49638164
E:  marlies.vanhuijgevoort@quiltersgilde.nl

Harry Roelands en Yvon Roelands, fotograaf
E: harry.roelands@quiltersgilde.nl

Redactiemedewerkers: Gerda de Jong, Gemma Versluys, Marjolein den Oudsten, Paulien Slutter

Postadres Redactie Quiltnieuws
Albert Schweitzerststraat 31
1111 KH Diemen

Overige adressen

Bezoekadres Quiltersgilde
Gildenstraat 3
3861 RG Nijkerk

Bibliotheek Quiltersgilde
E: bibliotheek@quiltersgilde.nl
Postadres bibliotheek
Postbus 161, 2650 AD Berkel en Rodenrijs

Ledenadministratie Quiltersgilde
Rosanderwaard 65
2904 SL Capelle aan den IJssel
E : ledenadministratie@quiltersgilde.nl
M 06 472 07 182

Neem contact met ons op

Dit contactformulier is gedeactiveerd omdat u weigerde de Google reCAPTCHA-service te accepteren die nodig is om alle berichten die door het formulier worden verzonden, te valideren.