Adverteerders Quiltnieuws 2017

Bezig met laden van kaart...

Bezig met laden

Hieronder een lijst van onze adverteerders in Quiltnieuws 2017.

 

 

Hobby Time Zeewolde www.hobby-timewebshop.nl
Quiltstudio Patch & Stitch Weert www.patchandstitch.com
Carol Cox Utrecht www.carolcox.nl
Atelier Cordi Groningen www.cordiatelier.nl
De Lapjesgaard Amstelveen www.delapjesgaard.net
De Quilterie Heinkenszand www.dequilterie.nl
Bernina Service BV Breda www.bernina.com
Galerie de Ganzerik Oppenhuizen www.galeriedeganzerik.nl
Marina’s Quiltcorner Den Dolder www.quiltcorner.nl
Hobbyhoekje Huissen www.hobbyhoekje.nl
Textiel Festivals Maarheze www.textile-festivals.com
De Sampler Patchwork en Quiltshop Haarlem www.desampler.com
Klara van Ballegooie Lekkerkerk www.Ballegooie.nl
Quiltshop “Leur” Etten Leur www.quiltshop.nl
Lohuis/Tijhuis Oldenzaal www.lohuis-tijhuis.nl
Atelier Maaike Bakker Diever www.ateliermaaikebakker.nl
Patchwork & Quiltshop Marijke v.Hesse Rotterdam www.mvhesse.nl
Marin Patchwork Westendorp www.marinpatchwork.nl
De Stofmeid Borger www.destofmeid.nl
Petra Prins Patchwork & Quilting Zutphen www.petraprinspatchwork.com
Quilt-Bee Reedijk Dordrecht www.quiltbee.nl
Handwerkzaak Marij Beek www.quiltwinkelmarij.nl
Stegeman’s Textiel Rouveen www.stegemanstextiel.nl
The Log Cabin Hillensberg www.thelogcabin.de
De Naaidoos Nieuw Buinen www.denaaidoos.nl
Kleinvakheukske Ity Delden www.ityquilts.nl
Elly Prins Machinequilting Zoetermeer www.machinequilting.nl
Atelier De Witte Pimpernel Oene www.wittepimpernel.nl
 An3Na Quiltkamer  Grave  www.An3nA.nl
Veltrop Shop Grootebroek www.veltropshop.nl
Creashop ’t Bonte Schaep Bergambacht www.bonteschaepbergambacht.nl
Den Haan en Wagenmakers Amsterdam www.dutchquilts.com
Zijdelings Tilburg www.zijdelings.com
Quiltkelder Putten Putten www.stoffen-babystudio.nl
Birdblocks Quiltshop Amsterdam Amsterdam www.birdblocks.com
Wilma Karels Ede www.wilmakarels.nl
Laura’s Quilt-atelier Amersfoort www.laurasquiltatelier.nl
De Broodfabriek BV Rijswijk www.patchworkenquilt.nl

www.handwerkdagen.nl

De Frottende Freule Schildwolde www.defrottendefreule.nl
De Elzelaer Ederveen www.de-elzelaer.nl
Klederdracht en Visserijmuseum Bunschoten-Spakenburg www.kenvmuseum.nl
In de Emma Alphen a/d Rijn www.IndeEmma.nl
Quiltpalace & de Wolmand Staphorst www.quiltpalace.nl
Second Events Annen www.handwerkbeurs.nl
Quilt Atelier Trijntje van der Horst Sebaldeburen www.quilt-atelier.nl
 Kashmir Heritage  Amersfoort www.kashmirheritage.nl
 Textielfestival Weerribben  Oldemarkt  www.textielfestivalweerribben.nl
Atelier Hestia Maarsbergen www.atelierhestia.nl
Quilthuis Lieselotje Hoorn www.quilthuislieselotje.nl
North Sea Quilters Leiden www.northseaquilters.com
Marrie’s Atelier Rhenen www.marries-atelier.nl
Quilt it & Dotty Overloon www.quilt-it.nl
Atelier de Quiltsteek Best www.dequiltsteek.nl
Funny Button Hoogland www.funnybutton.nl
 Betina  Goor  www.dutchfabric.nl
Atelier Hartendief Almen www.atelierhartendief.nl
Handwerken Zonder Grenzen Den Haag www.handwerkenzondergrenzen.nl
 Quilterspalet  Den Haag  www.quilterspalet.nl
De Quiltkoffer Oosternijkerk www.quiltkoffer.nl
De Quilthoeve Naaldwijk www.dequilthoeve.nl
Clover Mfg. Co., Ltd. Osaka www.clover-mfg.com/en
Rooijackers Naaimachines Katwijk www.naaimachineNaald.nl
Quiltshop Vlijtig Liesje Oud-Maarsseveen www.quiltshopvlijtigliesje.nl
Aljona Mode- en Quiltstoffen Schagen www.aljona.nl
Terwisse Producties Nijmegen www.handwerkenquiltdagen.nl
De Quilt Ster Zierikzee www.dequiltster.nl
Pachtwork & Quiltatelier “fat quarters” Culemborg www.fatquarters.nl
Quiltshop-online Gieten www.quiltshop-online.com
YosOnline Hengelo www.yosonline.nl
Quiltkompas Hilversum www.quiltkompas.nl
Bossche Quilts & Meer s-Hertogenbosch www.quiltsenmeer.nl
Consuendi GmbH Chemnitz www.babylock.de
Quiltboutique Den Haag www.quiltboutique.nl
AnneLiefs Stadskanaal www.anneliefs.nl
IkorniQuilt Gameren http://www.ikornicraft.com/ikorniquilt
Q-snap Floorframes Driebergen www.quiltframe.nl
Quilt en Meer Driebergen www.quiltenmeer.nl/
Created By Mascha Uden www.createdbymascha.nl
Atelier en Boerderijwinkel de Lindehof Zalk www.lindehof.com
Quilt Studio het Gooi Eemnes www.quiltstudiohetgooi.com
The Quilt Cottage Winterswijk www.thequiltcottage.nl

Pin It on Pinterest

Shares
X